АПАРТ ХОТЕЛ ГОЛДЕН БЕЈ

-35% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛО ЛЕТО!

  • ДВЕ ДЕЦА ДО 11.99 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО!
  • ГОЛДЕН БЕЈ- ПЕФКОХОРИ/ 👉 50 метри од плажа!
  • 09.07 - 7 ноќевања со појадок и вечера
  • 2 возрасни и две деца до 11.99 = 850 еур.
  • 2 возрасни и две деца до 11.99 = 850 еур
  • 4 возрасни =1079 еур
  • Сами го бирате датумот на поаѓање и заминување
  • Сами бирате број на ноќевања
  • сите соби се опремени со кујна 👇
  • Хотелот има можност и за повќе ноќевања ...

Се наоѓа во еден од најекслузивните делови на полуостровот Касндра, помеѓу Пефкохори и Ханиоти,на околу 50 метри од плажа. Комплексот се простира на преку 4000 м2 со убаво уреден двор,ресторан,паркинг,базен, и бар покрај базенот и нуди услуга на база на полупансион.

Сите капацитети имаат свој балкон,бања,решо,чајна кујна,фрижидер,ТВ,клима ( се плаќа на лице место доколку се користи) и Wi-Fi. Користење на лежалките на базен е со нарачување пијалок.

Резрвации и информации на :
☎: 043/370-568
📱: 072/234-936